...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

poniedziałek, 17 sierpnia 2009

Niedzielne ,,polowanie,, na ......

........... coś naprawdę wyjątkowego ...........
Udało mi się ,,złapać,, przecudnej urody gąsieniczkę. Zanim do niej trafiłam obfociłam parę koników polnych (te chyba ogrodowe), ślimaka, delikatną pajęczynę ze zdobyczami. Były też jakieś robalki na kwiatkach. Kot i ,,gniazdo,, mrówek ze skrzydłami dzień wcześniej zrobione.
No i z jadalnych - owoce aronii .... pięknie się prezentyją wśród zieleni ..... .


Wszystko co żyje jest wyjątkowo wyjątkowe ....... nawet to co brzydkie jest piękne.

6 komentarzy:

 1. Tylko tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Anonimowy dziękuję ... będę biegać dalej po łąkach (albo po ogrodzie), będę przedzierać się przez kłujące krzaki ... po prostu będę włazić tam gdzie jest coś ciekawego do ,,złapania,, ... zawsze się znajdzie coś co jest wyjątkowe w swej wyjątkowości albo tak zwyczajne, że aż wyjątkowe .... .
  Pozdrawiam :)Buziaki ślę .... obiecuję, że będzie ,,tak dalej,, ..... mówisz i masz ... ale Ty wpadnij czasem obejrzeć co nowego w ,,trawie piszczy,, ... co nowego ,,upolowałam,, ... .

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę wpadał ...........jak pozwolisz

  OdpowiedzUsuń
 4. A wpadaj kiedy chcesz i ile chcesz ..... masz ,,glejt żelazny,,+ pozwolenie/zaproszenie ..... czuj się tutaj jak u siebie ... .

  OdpowiedzUsuń
 5. spróbuję poczuć sie jak u siebie tylko ja nie mam posta

  OdpowiedzUsuń
 6. Drogi Anonimowy, nieważne co masz a czego nie masz ... u mnie zawsze jesteś mile widziany ... wystarczy, że kochasz paskudy wszelakie ... tak jak ja.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...