...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

wtorek, 18 sierpnia 2009

Poniedziałkowe ,,łowy,, ...

...................... na te brzydkie ...... ale piękne ......................

Nawet ta ,,przebrzydła,, mucha jest piękna jak się na nią spojrzy inaczej.A te pluskwiakowate na malwach ..... a te koniki polno-ogrodowe ........ a te ptaki - a ptaki są piękne same w sobie.Poziomeczka czy jabłuszko byle jędrne i zdrowe wtedy się zachwycamy ..... a to nadgnite - to czyjeś mieszkanko, czyjeś jedzonko - też ładne .......... no co, mnie się podoba.

No i mała ciekawostka - w moim ogrodzie jeżyny zbiera się z drabiny.

2 komentarze:

  1. Damurku! Swietny pomysl z tym blogiem fotograficznym! Sliczne zdjecia robisz - takie jak lubie:) Bede czestym gosciem tutaj - tak jak i na poprzednim blogu:) Pedze dolaczyc go do ulubionych fotograficznych miejsc! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Alexls, dziękuję! Nie przypuszczałam, że mnie to wciągnie. Cieszę się, że wpadasz do mnie.
    Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...