...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

czwartek, 3 września 2009

Lawenda ...


Nawet zasuszona nic nie traci ze swego uroku ... no i ciągle cudownie pachnie.

10 komentarzy:

 1. Śliczna
  Zazdroszczę zapachu...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. moje marzenie : tak się zasuszyć...

  OdpowiedzUsuń
 3. Rumianku zapach zasuszonej lawendy jest bardzo intensywny ... właśnie nią wypycham woreczki zapachowe (uszyłam serduszka i ptaszki).
  Przez deszcze dużo kwiatów mi się zmarnowało ... pszczoły i owady wszelakie za to miały długo pożywienie ... jeden z krzaczków przycięłam i zakwitł ponownie. Lawenda rośnie w różnych częściach mojego ogrodu ... po prostu ją lubię.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anya lawenda wyjątkowo korzystnie się zasusza ...
  ... no co Ty, chcesz się zasuszyć!?!?!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tam uważam, że Twoje zdjęcia profesjonalne sa:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beata dziękuję, budujące dla mnie słowa ... ale znasz chyba nasze krajowe stereotypy - jak ktoś nie ma na coś papierka to to co robi jest do niczego ... ileż razy słyszałam ... ale Ty nie masz dyplomu ASP ... ależ nie masz studiówe w tym kierunku ... ależ Ty blebleble ... nawet jak się coś w miarę dobrze i uczciwie robi to się nie liczy ... bo się nie ma odpowiedniego papierka ... przepraszam za gorzkie słowa ... i dziękuję za Twoje ... będę dalej robić to co robię tak jak potrafię.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. W zeszłym roku zapałałam miłością do lawendy... zasiałam i czekałam... i nic, dopiero w tym roku nasionka wykiełkowały :) Dokupiłam 2 dorosłe roślinki, ale mam do dyspozycji tylko balkon i nie wiem jak przetrwają zimę :) Dobre zdjęcie :)
  Wiesz, ważne, że lubisz robić to co robisz i rozwijać się w tym kierunku, doskonalić, podpatrywać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawno dawno temu wysiałam całą paczkę lawendy ... wyszła jedna roślinka ... od tej roślinki ,,uciągnęłam,, już kilkanaście krzaczków - odłamaną gałązkę po prostu głęboko wsadzam w wilgotną ziemię - albo się przyjmie albo nie ... zazwyczaj się przyjmują.

  Na balkonie powinna przetrzymać zimę - trzeba tylko dobrze doniczki zabezpieczyć.

  Dziękuję ... pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ślicznie wyglada lawenda;) Prętko poprosiłam tża aby w swoich ogródku mi zebrał, też chce zeby mi popachniało, a nigdy nie miałam okazji ani widziec, ani poczuć;*

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...