...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 28 lutego 2010

Fanta i wspomnienie zimy ...

... śnieg na zdjęciach to już tylko wspomnienie .... gdzieś tam jeszcze leżą jego brudne resztki ... mówią, że jeszcze spadnie nowy ... na pewno nie będzie go już tyle co jeszcze 2 tygodnie temu ... kiedy robiłam zdjęcia w ogrodzie zapadałam się po kolana ... moja Fanta uwielbiała biegać po śniegu ... teraz po powrocie z ogrodu trzeba ją kąpać .... następne zdjęcia chyba już kolorowe będą ... wiosna to wiosna ..... ale zima też ma swoje uroki .... biel przecież też może być kolorowa ....












Dziękuję Wam za odwiedziny na moim blogu równoległym.


... jak się ociepli to znowu będę biegać po ogrodzie z aparatem ...
... moje zdjęcia są robione dobrym aparatem ale tak po amatorsku, spontanicznie ...
... chyba na jakiś mały kursik fotograficzny się wybiorę ...


4 komentarze:

 1. B.dobre zdjęcia! Wg mnie laika fotografowania! Kiedyś chciałam się zapisać do policealnej szkoły na fotografię, ale moja Biologia wypełnia mi zbyt dużo czasu.
  Ja niedługo zabieram się za robienie zdjęć Zenitem! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Klaudio, dziękuję ... staram się ale nie myślę przy robieniu zdjęcia co powie profesjonalista ... inaczej nie zrobiłabym żadnego ... .
  Ha, młoda jesteś więc jeszcze możesz do policealnej szkoły na fotografię się zapisać, ja tylko o jakieś kółko fotograficzne mogę zahaczyć ... jak mnie przyjmą.

  OdpowiedzUsuń
 3. A Ty nie możesz niby?Daj spokój! Zapisuj się koniecznie, bo masz potencjał;)
  Szkoda, że u mnie jakiś darmowych kółek czy lekcji nie ma, co do fotografowania...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ Fanta ma śliczny pyszczek! I te oczy!
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...