...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

wtorek, 23 marca 2010

Wiosna ...

Nareszcie! Nie wiem co się stało z innymi wiosennymi, może wymarzły .... krokusy nie zawiodły .... na razie zakwitły żółte, reszta powoli wychodzi na świat. Rosną w różnych częściach ogrodu .... chyba jeszcze cebulek dokupię.
.......................

6 komentarzy:

 1. Piękne i widać już wiosnę w Twoim ogrodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas dopiero przebiśniegi wystawiają łepki, a krokusika żadnego jeszcze nie widziałam, ale dziś padało, to może zaczną wyrastać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecudne!!!!!!!!!!!:) Ach dziękuję Ci za tę wiosnę!:) U siebie w pokoju niestety nie mam... Oprócz motylka hihi;) Buziak:*

  OdpowiedzUsuń
 4. W ogródku jeszcze bałagan po zimie ale krokusikom to nie przeszkadza ... zaniedbałam mój ogródek, oj zaniedbałam .... jest jednak druga strona medalu - roślinki mają pełną swobodę rozwoju, no i dla owadów raj ... .

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...