...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

poniedziałek, 11 lipca 2011

Programy ...

Mam kilka podstawowych programów do obróbki zdjęć by podpisać i przyciąć i wyciąć i zmniejszyć i ...... i na coś tam jeszcze się przydają jednak najczęściej używanym jest PhotoScape.
Wczoraj trochę postarzyłam najnowsze zdjęcia.
Tylko trzy:)
To z wypadu rowerowego za miasto ..... mała relacja i więcej zdjęć na Przemyśleniowym.6 komentarzy:

 1. interesująco ! będe tu częściej wpadać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię photoscape, ma wiele możliwości i ładnie Ci wyszły fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ;) nie znam się na programach do obróbki zdjęć, ale to pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba. Pomysł i wykonanie/obrobienie :)

  P.S. Danusiu ;) szczęściaro Ty! Ja nie znosiłam studniówek, a też musiałam na nie chodzić... ;/ a teraz te wesela... ludzie ludziom zgotowali ten los... ;p na weselu Jagody nie byłam, ale zerknę skoro polecasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sweetheart, dziękuję .... miło mi:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Duśka, dziękuję ..... lubię się bawić zdjęciami a ten program jest dobry, nie jest tak skomplikowany dla mnie jak Gimp ..... Twoje zdjęcia to jest KLASA!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi, dziękuję ...... ja się kiedyś komputera bałam a teraz różnych rzeczy muszę spróbować ...... lubię robić zdjęcia ... i przerabiać/obrabiać też:)
  Co do ślubu Jagody - mnie chodziło o to czy na jej blogu byłyście:) ... przyjęcie kameralne, kwiaty polne, skromniutka sukienka, bose stopy ... zerknij koniecznie!!!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...