...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

piątek, 2 października 2015

Muzeum Śląskie (część 1) ... U3W

Pierwszy wyjazd w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Muzeum Śląskiego w Katowicach, które swoją nową siedzibę ma na terenach dawnej kopalni Katowice. 
XIX-wieczny zakład połączono z nowoczesną powierzchnią wystawienniczą.


Główne ekspozycje to malarstwo, fotografia artystyczna i dokumentalna, bogate zbiory etnograficzne, plakat polski pokazywane są w ośmiokondygnacyjnym budynku, którego połowa znajduje się pod ziemią.  

ciąg dalszy nastąpi
...................................................................................................................................................................

Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...