...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

piątek, 29 kwietnia 2016

,,Jedno piwo to nie alkohol,, ... Tyskie Browarium cz.3

,,Miecz mieczem ale piwo musi być.,,
(Ludwig von Mittels do generała Jacobsa)

Do kufelka piwa mamy jeszcze kawał drogi czyli powrót do Muzeum Piwowarstwa, które znajduje się w dawnym budynku kościoła ewangelickiego z 1902 roku a tam do obejrzenia dwudziestominutowy film o historii browarnictwa w Tychach oraz obejrzenie eksponatów związanych (ogólnie) z piwem.
Zapomniałam napisać w pierwszym poście, że od początku do degustacji towarzyszył nam przewodnik.
No to wracamy z Centrum Dystrybucji Piwa ...


Za bramą oczywiście miasto Tychy.
Jesteśmy w muzeum ... jest jeszcze ciemno.


Zwiedzanie Browaru chyba powinno rozpocząć się od tego miejsca gdzie wita nas książę Jan Henryk XI Hochberg z ,,gadającego,, obrazu (fragment można zobaczyć w ostatnim filmiku z poprzedniego posta) i obejrzenia trójwymiarowego filmu opowiadającego historię browaru (TUTAJ kilka słów o tym).


ciąg dalszy nastąpi
.......................................................................................................................................................

Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...