...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 17 lipca 2011

Misz-masz lipcowy cd. ...

Najpierw jadalne .... morele wyjątkowo obrodziły w tym roku .... jeszcze troszeczkę i dojrzałe będą ...
Pomidorki koktajlowe ..... dobre bo sztywną łodygę mają ..... zapomniałam nazwy ...... mam nadzieję, że ,,się rozsieją,, ...
Ogórecznik też jadalny ... listki do sałatki, kwiatki tez do sałatki ... no i miododajny jest ... sam się rozsiewa więc mam go każdego roku pod dostatkiem ...
Stołówki dla owadów  
Jeżówka purpurowa .......
Pysznogłówka ......
Przegorzan .....
Na dłużej zatrzymamy się przy tej roślince - Sadziec konopiasty ..... przyznam szczerze, że nie wiem skąd ją mam ..... nie siałam ani nie sadziłam!!!
I to by było na tyle ........ 
Zaległe zdjęcia jeszcze mam ale na później zostawię.

Miłego wieczoru:)

3 komentarze:

 1. ;) sadziec jest piękny... właśnie mi się doniczka zwolniła.. myślisz, że się nadaje?? :) czy umrze od razu, bo woli ogród?

  P.S. Danusiu ;) ja tam wolę ze znajomymi w NORMALNYCH warunkach się spotykać.... mniej działa mi to na nerwy ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi, sadziec to roślina ogrodowa ... wyrasta dość wysoka (moja jest wyższa ode mnie a ja mam 156 cm) ... do dużej donicy tak, mała doniczka odpada:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poprawka .... u mnie w ogrodzie rośnie ale to nie ogrodowa roślina http://oczkowodne.net/flora1.php?bagienne=sadziec ...... widocznie ma u mnie odpowiednie warunki:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...