...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 30 stycznia 2011

Niedzielny spacer ...

Potrzebne mi było dzisiaj wyjście z domu ... godzinny spacer ,,za,, Halę Sportową i z powrotem ... Janka mnie wyciągnęła z domu:)
Przyjemny widok ... tylko te słupy ....
Wszędzie biel ale zima też może być kolorowa (pomijając szaro-bury brudny śnieg ... no cóż, to Łaziska ... kiedyś się mówiło ,,przedsionek piekła,, bo i huta i elektrownia i kopalnia i ...... )
Trochę zaniedbałam robienie zdjęć w plenerze ale jak się ,,siedzi w domu,, to ...... zdjęć nie ma.
Dzisiaj trochę nadrobiłam ...... byle do wiosny:)

7 komentarzy:

 1. Niedzielny spacerek w dobrym towarzystwie sama radość. To nic, że złapanie Agi w obiektyw- niezwykle pasjonujące zajęcie. Ale moja psina to ruchliwy osobnik. Gdyby to zdiagnozować to ADHD murowane. Przed nami jeszcze kilka zimowych wekendów. Wyciągnę Cię z domu jak nic, a plenery Łazisk na tym skorzystają.

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba nie moge patrzec sie juz na snieg :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jadziu,chyba większość z nas (a zwłaszcza ciepłolubnych) już ma dość śniegu, zimna i czego tam jeszcze co w zimie jest ...... teraz roztopy nas czekają .... byle do wiosny!
  Janka! Trzymam za słowo (z tym wyciąganiem mnie z domu .... nie rzucamy słów na wiatr!:) ... zresztą wiesz, że takie wypady mi są potrzebne!)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcia :) Zapraszam do siebie : http://www.harry-potter-swiat-czarodziejow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za link Picasa. I love it! My Picasa to dziękuję link pl. I love it!
  My Picasa
  https://profiles.google.com/u/0/lacerda.sma/photos
  Przytula.


  https://picasaweb.google.com/lacerda.sma/FALANDODECROCHET07#

  OdpowiedzUsuń
 6. Zycze , szybkiej wiosny , u nas juz pieknie dzewka rozkwitaja , od dawna nie ma sniegu , dni rozne , ale i byly do ponad 15 stopni ciepla , mysle ze juz nie powinno popruszyc , choc nigdy nic nie wiadomo , klimat zmienia sie na gorsze i ciage sa jakies niespodzianki, ale snieg tez jest sliczny , choc wole noramlne cieple dni , pozdrawiam ,!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne sopelki - pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...