...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

środa, 2 maja 2012

Ogród Parafialny w Bujakowie ...

,,Cudze chwalicie swego nie znacie,,

Wstyd przyznać ale byłam w tym ogrodzie botanicznym pierwszy raz.
Trochę o Parafii św. Mikołaja w Bujakowie i ogrodzie można przeczytać TUTAJ i TUTAJ .


Zdjęć wyjątkowo dużo bo i miejsce wyjątkowe przecież.
Trochę mało czasu na uwiecznienie wszystkich ciekawostek było.
Największą radochę miałam robiąc zdjęcia żywym stworzonkom ... ,,gonitwa,, za parką pawi przezabawna była, rybki nie chciały oczywiście pozować a ropuszkę pewna pani mi spłoszyła:)

Spokojnej nocy .....

5 komentarzy:

 1. Oj, miło:) Tak się zastanawiam ile w okolicach mojej mieściny jeszcze takich przyjemnych miejsc przeze mnie nieodkrytych zostało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam ten ogród dobrze, gdyż jeżdżę tam prawie co roku. Odwiedzam go zawsze w okolicy 15 maja kiedy to kwitną magnolie, a których jest tam od groma, podobnie jak różaneczników. Czasem można trafić na smaczny kołacz sprzedawany przez zakonnice w ogrodzie. Prawie zawsze można pogadać z tamtejszym księdzem. No i robi się tam mnóstwo zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne miejsce...:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...