...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

środa, 2 maja 2012

Sośnio Góra .....

,,Cudze chwalicie swego nie znacie,,

Wczoraj pojechałyśmy z Janką na Sośnią Górę ... zmiany niesamowite! Ostatnio byłam tam w 1974 ... o ile dobrze pamiętam:)
Teraz to nasz Śląski, jeszcze młody Ogród Botaniczny ze wspaniałym Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej.

Zachęcam do kliknięcia na linki:)

Właściwie to pojechałyśmy z Janką na Sośnią Górę by wziąć udział w Warsztatach Fotograficznych ... po trwającym ponad 2 godziny wykładzie zrobiłam kilka zdjęć (tak na szybko i po swojemu czyli całkiem amatorsko).  
Pogoda była cudowna, widoki wspaniałe do tego cisza i rozbudzona przyroda wokół ... .


Nawet z moim lękiem wysokości na wieżyczkę weszłam ale tylko do połowy bo ... bo zaczynał mnie ,,paraliż,, łapać. Bez zbliżania się do barierki spróbowałam zdjęcia zrobić. 


Wspaniałe miejsce na niedzielny wypad za miasto ... to nic, że jeszcze w rozbudowie, że wiele roślin jeszcze malutkie (każda ma opis) ... już jest pięknie bo i ,,uporządkowanie,, i dziko!


Sezon wypadowy ogłaszam za otwarty!

Może jeszcze dzisiaj zdjęcia z Ogrodu Parafialnego w Bujakowie wrzucę:)
Zdjęcia już są .... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...