...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

sobota, 3 października 2015

Muzeum Śląskie (część 5) ..... U3W

Jesteśmy jeszcze na poziomie -4, przechodzimy do dalszej części Muzeum.
Pozostało do zwiedzenia Laboratorium przestrzeni teatralnych - przeszłość w teraźniejszość.
,,Ta wystawa to prezentacja najważniejszych dokonań teatru europejskiego od czasów antyku po współczesność. (...) Projekty, kukły i kostiumy obrazują kierunki polskiej plastyki scenicznej od lat międzywojennych do dnia dzisiejszego.,, (tekst wzięty z folderu)


Jeszcze przepyszna kawa w kawiarence, zerknięcie co w Sklepie muzealnym, podzielenie się wrażeniami z uczestnikami U3W i powrót do domu.
Żeby wszystko dokładniej obejrzeć potrzeba jednak więcej niż 2h.

Zdjęcia nie oddają tego co możemy w Muzeum zobaczyć, nie oddają tej atmosfery, wrażeń ... tam po prostu trzeba pojechać :)
...................................................................................................................................................................

Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

1 komentarz:

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...