...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

wtorek, 16 maja 2017

Niedzielny spacer ...

Ostatni raz na tego typu spacerze byłam w 2014-tym roku (wpis ,,Po prostu drzewa,,) a na ŚCIEŻKACH REKREACYJNYCH (konkretnie nad stawem Szustrok na zawodach wędkarskich w tamtym roku). Czas reaktywować to co kiedyś było dla mnie dobre.
Przez te trzy lata trochę się tam zmieniło - jest druga siłownia, nowa ścieżka, pomnik. Prawdopodobnie ,,dojdą,, nowe stawy (po Klycie i Szustroku).
A co jest stałe?
Woda, zieleń, cisza, spokój ....... idealne miejsce na spacery, na wypoczynek.


ciąg dalszy nastąpi ...

.......................................................................................................................................................

Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...