...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

czwartek, 27 sierpnia 2009

Co w środku ...


..... na pewno ciekawie ..... tajemniczo czasami ....... i pięknie .....


Może kiedyś sobie dokupię sobie do mojego aparatu ,,coś tam,, by zdjęcia makro były lepsze ............ na razie się uczę ............. no i pstrykam co popadnie ............... i jak popadnie ............ i przerabiam co zrobiłam na wyczucie ................ na moje wyczucie.

Na razie będzie jak jest .......... miłego oglądania tego co w środku.

5 komentarzy:

 1. Śliczne:* Uwielbiam wnętrza kwiatków gdy widać preciki, słupek i miodniki ! Jeśli masz ochote zajrzyj do mojej galerii na picassie http://picasaweb.google.pl/klaudia.sroczynska buziaki;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miłe to oglądanie "tego co w środku"...

  OdpowiedzUsuń
 3. Duś ......... zajrzałam:)

  Dziękuję bardzo, fascynujące są kwiaty w przybliżeniu, z czasem zaskakującymi detalami ... muszę koniecznie kupić sobie konwerter.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...