...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 17 kwietnia 2011

Pogoń za wroną ...

Spryciula nie dała się sfotografować ... a tak pięknie na białym śniegu się prezentowała.
Dopiero na drzewie przez chwilę pozowała ... a jak zbliżenie chciałam zrobić to .... to odleciała bezczelnie naśmiewając się ze mnie .... ależ ona krakała!
I jeszcze zdjęcie czegoś co kiedyś żyło a teraz może swoim ciepłem czyjeś życie uratować ... na tle tego co umarło to co żyje by kiedyś umrzeć, by swoim ciepłem kogoś ogrzać ... może nawet uratować przed zamarznięciem ..................... ale patos mi wyszedł:)
Dlaczego nie latam z aparatem po ogrodzie gdzie życie rozkwita cudownymi wiosennymi kolorami?

6 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia.....a najbardziej urzekło mnie zbliżenie wrony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no ta odlatujaca chyba najpiekniejsza hahahahahah

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne zdjecia Danusiu,ale najbardziej podoba mi sie odlatujaca wrona .
  Dobrze ,że poczucie humoru Cie nie opuszcza ,pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. HOLA DAMUREK!! VINE A SEGUIRTE DESDE VENEZUELA. PASÉ UN RATITO ENTRETENIDA VIENDO TUS ENTRADAS. TE INVITO A VISITARME EN MI PANALITO. BESITOS. MARISELA:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uma Feliz Páscoa para você e sua família!

  Com carinho,

  Sônia Maria

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Danusiu, ja jako strzelec wiem, co to znaczy w zimnie i wilgoci rozpalone ognisko. Dlatego powiem Ci, że pięknie napisałaś te słowa, bo dzisiaj już większość ludzi nie wie, że życie może podtrzymać nie komputer, nie komórka tam, gdzie i tak nie ma zasięgu, nie wiedza nabyta z TVN - ale drzewo, które żyło, albo już musi przestać żyć, bo my go zetniemy, żeby się ogrzać...
  całuski - Marzynia

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...