...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 24 sierpnia 2014

Po prostu drzewa ...

No i znowu miałam ,,zawroty głowy,, spowodowane wysokością drzew ... :)
Prawie całą drogę przeszłam patrząc pod nogi, tylko w czasie robienia zdjęć spoglądałam do góry. Nie udało mi się ich pokazać w całej ,,przerażającej,, krasie ... zdjęcia niestety tego nie oddają.


To drzewo ma tabliczkę ... czyli pomnik przyrody (jest ich w tym lesie więcej, to wiekowe drzewa).


Zapomniałam napisać, że droga i mostek zostały wyremontowane (jak było jeszcze w czerwcu można zobaczyć TUTAJ)


Tutaj w zestawieniu z człowiekiem - te buki są ogromne!


Idąc w tę stronę napotkamy dużo olbrzymich dębów ...


Jedno olbrzymie drzewo jakoś da się przełknąć, skupisko nie bardzo ale ......... ale przyjemnie spojrzeć do góry by podziwiać ich piękno :)

....................................................................................................................................................... 
Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

2 komentarze:

 1. Oooo!!! Cudowne!! Gdzie są te drzewa? Będę następnym razem w Polsce to muszę je zobaczyć i pokazać mojej rodzince.. Tu gdzie mieszkamy nie ma drzew, roślinność jest uboga i inna, nawet małe roślinki trudno wyhodować. Posiałam, prowadziłam wiele warzyw, kwiatów i cebulek różnych roślin i jedyne co wyrosło to sałata.
  Pozdrawiam -
  - Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..już doczytałam gdzie są drzewa :-)

   Usuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...