...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

poniedziałek, 28 września 2009

Co to jest ...


Nie zauważyłam, że mam ustawienia poprzestawiane .... duże, dorosłe dzieci bawią się sprzętem mamusi ... wyszło więc tak ... nie było potem okazji zrobić poprawnego zdjęcia.

10 komentarzy:

 1. No ale dałaś łamigłówkę, powiększyłam sobie zdjęcie i dostrzegłam sieć maleńkich spękań, a to mi kojarzy się ze "dekupażowaniem", ale te dziureczki nie dają mi spokoju :)
  czemu mi po głowie chodzi, że to dziurki jak to wygląda na plamki...nie ma to jak coś się "samo " wbije do głowy .... w sumie nagadałam się a i tak nie wiem :)

  poczekam na bardziej spostrzegawczych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam pojęcia!! Zamarznięte dmuchawce w sosie z chmur???

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglada jak papier własnorecznie zrobiony:)

  OdpowiedzUsuń
 4. może mała podpowiedź? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niteczki, na końcach ,,kuleczki,, + kolor spowodowany złym ustawieniem .... ależ to proste ... coś co rośnie ..... dość szybko rośnie ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się to tylko z pleśnią kojarzy ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Bo to jest pleśń:)Gratulacje! Mała nagroda Ci się należy ... jeżeli oczywiście chcesz to wyślij tylko swój adres (mój e-mail na robótkowym blogu).

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha! Dziękuję, Damurku, oczywiście wyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja obstawiałam jakieś bakterie, wiec tez niedaleko ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...