...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

sobota, 14 maja 2016

Giszowiec, Nikiszowiec cz.6 (U3W) ...

Jesteśmy w Gawlikówce, budynku mieszczącym się w Parku Giszowieckim (pierwotnie znajdowały się tu pomieszczenia gospodarcze przylegające do Gospody). Po generalnym remoncie stworzono w nim unikalne muzeum, urządzone na wzór tradycyjnej izby śląskiej(o tym w następnym, ostatnim poście).
W budynku znajduje się również galeria obrazów wybitnego artysty nieprofesjonalnego, Ewalda Gawlika (o nim  TUTAJ ,TUTAJTUTAJ).


W następnym a zarazem ostatnim poście fotorelacji z wycieczki do Nikiszowca i Giszowca wejdziemy na piętro gdzie znajdują się pamiątki po artyście oraz muzeum urządzone na wzór izby śląskiej.


ciąg dalszy nastąpi
.......................................................................................................................................................

Bądź tym, który ośmiela i dodaje odwagi.
Na świecie jest już wystarczająco dużo krytyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...