...... Tam kawałek podłogi i tu kawałek podłogi, podłogi tylko mojej, podłogi ze zdjęciami tego co wokół nas, tego co na spacerach czy wypadach za miasto spotykamy, ze zdjęciami naszych latających, biegających, pełzających, ze zdjęciami świata braci naszych mniejszych ale nie tylko samych żyjątek ... martwa natura, zdjęcia ciekawych obiektów czy miejsc też są warte uwagi.
Mam nadzieję, że nie będzie nudno ... może zdjęcia nie są ,,górnych lotów,, ale ....... fotoamatorka tylko jestem, pstrykam dla przyjemności, pstrykam bo lubię ......

BĄDŹ TYM, KTÓRY OŚMIELA I DODAJE ODWAGI.

NA ŚWIECIE JEST JUŻ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KRYTYKÓW

niedziela, 30 maja 2010

Deszczowy maj ...

No cóż, maj, który był ale chyba nie był majem już prawie za nami ..... ogródek mam totalnie zarośnięty ..... kiedy miałam czas deszcz padał ... kiedy słonko wyszło było za mokro a jak już się ustabilizowało to .... to miałam ważniejsze sprawy a jak już byłam gotowa iść do ogrodu to jakieś dziwnie wysokiej gorączki dostałam .... i tak w kółko się moja robota obraca jak mogę to nie mogę a jak ......... dobra, w czerwcu chwycę się w końcu tego com już dawno miała zrobić ..... do jesieni zresztą mam czas ...... o ile pogoda pozwoli .... na razie trochę zdjęć - zrobiłam w przerwie między deszczami ...... dużo robaczków różnorakich wylazło by nałapać promyków słońca.

Trochę pobawiłam się zdjęciami ..... kto ciekawy kwiecia mojego ogrodowego i robaczków różnorakich to zapraszam do ,,MojejGalerii,,.

Jakby kto pytał to nie biorę udziału w konkursie na ,,najlepszy ogród w mieście,, ..... wolę jednak tą moją dzicz ... ma dużo życia w sobie .... nie podoba mi się sztuczność ..... sztuczność kojarzy mi się z plastykiem ..... mój ogród choć zaniedbany ale żyje.

...................................

7 komentarzy:

 1. Piekny ślimak Ci wyszedł na drogę. Ciekawym czy dałaś mu sera na pierogi.
  Pozdrawiam równie deszczowo z Krakówka
  maro

  OdpowiedzUsuń
 2. no niestety moj ogrod tez czesiowo lezy odlogiem,ale za to o zdjecia dbasz,bylam w twojej galerii piekne wszystko :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie tak samo zarośnięte .Tylko trawnik jako taki bo syn kosi ciągniczkiem i ma radoche . Myślę że czerwiec będzie piękny.Tak bym już chciała żeby słonko świeciło i świeciło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, ze lubisz fotografować i świetnie ci to wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Markos, ten ślimaczek popijał sobie wodę z takiego maleńkiego poidełka - drzwiczki z pralki obłożone kamieniami - to dla owadów i ptaszków, nie wiedziałam, że ślimaki też z nich korzystają ... zresztą, mój pies też z nich korzysta .... czasem jeże ... mam kilka takich maleńkich ,,oczek wodnych w ogrodzie:)

  Może czerwiec będzie cieplejszy ... oj, zarosną nam te ogródki jeżeli nie przestanie co chwila padać ... no cóż, natura!

  Przynajmniej mam wiosenne, radosne zdjęcia łapane między ulewami... oj, lubię fotografować .... nie wiem czy świetnie mi to wychodzi ale ... wiem, że to lubię ... bardzo!:)

  Dziękuję za odwiedziny w moim kiedyś magicznym ogrodzie ... dziękuję i pozdrawiam optymistycznie ... będzie cieplej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna galeryjka..a to ostatnie zdjęcie intrygujące :):)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...